Warsztaty

Warsztaty

 

Ponieważ uwielbiam pracę z ludźmi zawsze chętnie prowadzę warsztaty i szkolenia ze sketchnotingu i myślenia wizualnego.

Jestem autorką szkolenia o nazwie „Sketchnoting krok po kroku” i chciałabym zaprosić Cię na spotkanie z myśleniem wizualnym, gdzie wprowadzę Cię  m.in. w tematykę Sketchnotingu, czyli tworzenia notatek wizualnych.

Na wstępie przedstawię odrobinę teorii na temat myślenia wizualnego i sketchnotingu oraz możliwości jego zastosowania. Udowodnię, że każdy potrafi rysować (ćwiczenie warsztatowe) i pokażę, jak można efektywnie tę umiejętność wykorzystać w pracy i życiu codziennym.

Przećwiczymy umiejętność rysowania z wykorzystaniem „5 elementów” i stworzymy mini bank ikon.

Zapoznam Cię ze wszystkimi elementami tworzącymi notatkę: przećwiczymy rysowanie postaci, ukazywanie emocji, interakcje. Pokażę Ci jak wykorzystać lettering do uwydatnienia tego co najistotniejsze. Wytłumaczę co to jest pole tekstowe i jak je dobrze wykorzystać w ramach określonej struktury. Zrobisz swoją pierwszą sketchnotkę.

Przed szkoleniem lub w jego trakcie otrzymasz zeszyt ćwiczeń z grafikami mojego autorstwa do wykorzystania.

Będzie dużo uśmiechu i pozytywnej energii.

Korzyści:

W trakcie warsztatu poznasz narzędzie, które ułatwia zapamiętywanie treści i przekazywanie informacji, pobudza kreatywność i wzmacnia koncentrację.

Umiejętności te wykorzystasz do:

tworzenia notatek ze spotkań, materiałów do nauki i pracy, prezentacji, artykułów, planów czy strategii
tworzenia flipów, które wykorzystasz w trakcie szkolenia,
a prywatnie do utrwalania swoich wspomnień.

Po warsztacie otrzymasz krótkie podsumowanie wizualne  – o tym czym jest myślenie wizualne/jak tworzyć notatki wizualne.

Warsztaty prowadzę na żywo i online, po angielsku lub po polsku. Mam za sobą bogate doświadczenie prowadzenia zajęć, zarówno dla małych grup, jak i dużych powyżej 100 osób.